1 / 7
Renault Megane 1.4 TCE
7.900 €
7.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 11:01

Охрид / Охрид

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Редовно одржување,поминати 144.600 км.
1.4 TCE бензин 131кс.
Кожни седишта со загревање,
паркинг сензори напред и назад,
Навигација со мапи од цела Европа,
Електрична рачна,блутут конекција за телефон,ксенон светла кои го пратат воланот, follow me home, клуч картичка блутут,комплет спојлери и додатоци на каросерија,летни и зимски гуми...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jovica
Потврден огласувач
076227724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам