1 / 5
KYMCO AGILITY RS 2T 2018
1.400 €
15.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Се продава KYMCO AGILITY RS 50 2T 2018 година од прв сопственик, со изминати 3200 км, редовно сервисиран во перфектна состојба.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070/304-006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам