1 / 10
Prodavam full suspension mount bike DBR X2
200 €
Цената е фиксна
30.01.2023 13:02

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Stara dobra skola na full suspension bike
Najkvalitetni komponenti
Marzoki bomber viluska

cena samo 250 evra

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070355395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам