1 / 8
VLAE 53m2 nov stan so 30m2 terasa i 20m2 galerija
97.000 €
07.02.2023 09:56

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

VLAE

VLAE se prodava nov stan 53m2 na vtor kat so 30m2 terasa, 20m2 galerija i parking mesto koi ne se na imoten list.
Cena 97 000€
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

CENTO sproti pazarce 106m2 prizemje

70000 €

SKOPJANKA Aerodrom 85m2 trosoben tret kat

280 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам