1 / 11
Се продава Honda CBR 250rr
По Договор
15.12.2022 18:55

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2011

Модел:

CBR 250rr

Километри:

35000

Се продава Honda CBR 250rr 2011 година со поминати 36 000 км,редовно сервисиран и во одлична состојба.Цената е 2400 € и е флексибилна зависно од околностите.За секаква понуда јавете се на 072777973.-Марко

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам