1 / 5
Bandazi so gumi za alfa 147
10.000 МКД
25.12.2022 19:50

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Bandazite se od alfa 147 ekstra soatojba ne ostetuvani grebani gumite se letni 205 55 16 keli godina na proizvodstvo dot 3819 2020 godina kupeni. Mozno e zamena za 17ki so gumi. Mozi i samo gumi....

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

cobe
Потврден огласувач
075235633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам