Celicni bandasi corsa 4×100
2.500 МКД
04.11.2022 06:39

Охрид / Охрид

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Se prodavaat 4 bandasi celicni 4×100 za opel corsa prakam po kargo
078351796
078351796

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

....
Потврден огласувач
078347517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам