1 / 11
VELOSIPED ( CARRERA ) NOV 0KM
350 €
25.05.2023 14:59

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedot e nov donesen od Anglija so 0 km.
Guma 29ka . Ram 27.5

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
072218638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам