1 / 2
Fotelja
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 11:36

Гази Баба / Скопје

Совршена фотеља за седење, лежење и релаксирање. Оваа фотеља е преполна со фрагментирана пена која одговара на обликот на вашето тело и обезбедува поддршка и удобност.

Фотељата е многу малку користена и е како нова.

-Контакт тел: 075 - 726 - 965

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Zavasitenajmili@hotmail.com
Потврден огласувач
+38975726965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам