Se prodava niva 6300m2
1 МКД
30.09.2022 21:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

6300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva 6300m2 od kluckata kaj Salida prema Bitola, na 200m od leva strana.
Cena po dogovor
Zvonete na 070/908-917 Trajko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
076441925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам