1 / 1
Asus TUF AMD Radeon 6900XT OC
620 €
Цената не е фиксна
01.10.2022 11:00

Куманово / Куманово

Se prodava AMD Radeon 6900 XT.
Brand asus tuf OC

Vo besprekorna sostojba.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Aleksandar Pavlovikj
Потврден огласувач
076405502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам