1 / 8
KORISTENI EDNA SEZONA
11.000 МКД
Цената не е фиксна
06.02.2023 09:42

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

45

Дијаметар:

17

2020 , slikite kazuvaat se , se prodavaat komplet cetirite gumi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
071233361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам