1 / 4
Yamaha Fz6 N odlicna
3.400 €
28.01.2023 19:44

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2004

Модел:

FZ6N

Километри:

40000

Motorot e vo odlicna sostojba napraven servis pred 1500km
maslo i filter(motul),komplet svekici,nova baterija,novi gumi predna i zadna (pireli),lanec i zvezdi. Motorot e registriran
Mozna e zamena za motor do 35kw (supermoto)

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
078847847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам