1 / 7
SUZUKI 400
1.500 €
Цената не е фиксна
01.10.2022 18:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1982

Модел:

GN400TD

Километри:

45000

СЕ ПРОДАВА !!!
За мераклии, во солидна состојба,
регистриран до 07/2023
палење на КУРБЛА


075 622 408
075 622 408
075 622 408
075 622 408
075 622 408

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

E moto
Потврден огласувач
075387435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам