1 / 3
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2
11.000 МКД
16.01.2023 10:04

Куманово / Куманово

Bez nikakvi problemi, potpolno funkcionalni. Slikite se originalni. Gi prodavam zatoa sto sakam da go kupam noviot model.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Ivo
Sande Sterjoski 11
Потврден огласувач
0038978326981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам