1 / 6
Mercedes ML270 cdi
4.300 €
4.400 €
04.12.2022 09:16

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes ML270
Registriran cela godina 09/2023
Kozen enterier
Greci na sedista
Siber
Gumi odlicni
Euro kuka

Cena po dogovor
078265247
075253173

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078265247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам