1 / 11
Vw passat B8
12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 13:58

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw passat b8 1.6 tdi 88kw 2015 registriran do april 2023 so zelen karton
Servisiran smeneto rebrasti pred 3000 km
Top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

panco
Потврден огласувач
075259510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам