1 / 1
GUMI KUMHO 235/60/17 17KI
6.000 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 01:57

Кривогаштани / Прилеп

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

235

Висина:

60

Дијаметар:

17

Zdravi pravi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
076 337 899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам