1 / 6
IMT 539
1 €
15.11.2022 06:19

Прилеп / Прилеп

Imt 539 86g so namesten nov motor vo 2005g vnesen vo soobrakajna komplet ispraven so proba
070 880 379

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

LJUPCO
Потврден огласувач
070880379 076 881 835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам