1 / 1
sajla
50 €
Денес 10:51

Прилеп / Прилеп

prodavam namotana sajla
50€
075 834 083
donesi kolicka za da ja tovarime teska e ne e mozno preku kargo i takvi slicni raboti

JA PRODAVAM KOMPLET CELA 50€ NI NA METRO NI NA KILO NE SE JAVUVAJ ZA DA PRASAS KOLKU METRO KOLKU KILO
SAMO CELA JA PRODAVAM !!!!!
samo na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075834083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам