1 / 4
Honda CRF 350
5.700 €
03.10.2022 11:35

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

CRF 350

Motorot e nov 2022 registriran so 400km
Info na 075353232 zvonko

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
075353232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам