1 / 6
Peugeot 207 cabrio
4.000 €
Цената не е фиксна
25.10.2022 10:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Peugeot 207 cabrio
2008godina
1.6 benzin
Mozi zamena za full cross
Poveke info inbox ili na 072.265.430

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan
Потврден огласувач
072265430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам