Барам куќа на еден кат
По Договор
03.10.2022 18:30

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Прилеп

Барам куќа на еден кат во Прилеп.

Контакт: Марјан 076/492-015

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара / Можна е замена од:

marjan
Потврден огласувач
076492015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам