1 / 7
CEDDY
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 11:12

Богданци / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e pali vozi na BG tablici i bez dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
076436363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам