1 / 3
СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ КОРСА 1.2 2004 ГОДИНА
По Договор
04.10.2022 13:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ КОРСА 2004 ГОДИНА,
РЕГИСТРИРАНА,
А-ТЕСТИРАНА,
ЗАЧУВАНА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ : КОЦЕ 075 203 668

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Koce
Потврден огласувач
075203668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам