1 / 2
Bandasi 5x112 audi wv
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 00:01

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandasi za golf audi i dr marki 5x112 mozi zamena za 5x100
070 308 209 Goce

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
070308209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам