1 / 11
Prodavam”Kawasaki Versys 650-GrandTourer+edition” 2021g.
1 €
29.11.2022 11:36

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Kawasaki

Вид:

Туринг

Година:

2021

Модел:

Versys 650 GrandTourer+ edition

Prodavam Kawasaki“Versys 650”-GrandTourer+edition,2022 godina,so pominati 850 kilometri.NOV.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
075200888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам