1 / 12
DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07
4.800 €
Цената не е фиксна
24.01.2023 14:11

Кочани / Кочани

Марка:

Daihatsu

Модел:

Sirion

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enterierski i tehnicka sostojba.
Od oprema poseduva:

- KLIMA
- SERVO VOLAN
- 4x4
- BOARD KOMPJUTER
- ESP
- AIRBAG
- FABRICKO STEREO OZVUCUVANJE
- ABS KOCNICI
- ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- DVA KLUCA
i mnogu druga oprema.

Uvezena od Germanija, nabavena od prviot sopstvenik na realni kilometri !
Plateni davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

4500 €

FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS FACELIFT_07GOD

2950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам