1 / 2
POJACALO FM STEREO RECEIVER ONKYO TX-8211 ODLICNO SOCUVAN
90 €
Цената е фиксна
31.10.2022 21:25

Скопје Центар / Скопје

Prodavam odlicno socuvano pojacalo so onkyo tx-8211 pojacaloto e odlicno i ima odlicen zvuk i odlicen priem na fm stanici l... Moknost 50w na kanal realna snaga pojacaloto e snazno i moze da se stavat pogolemi zvucnici i proba na lice mesto odlicno pojaclo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам