1 / 9
Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god
2 €
30.03.2023 18:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina

📞077800282


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

E-Auto-Plac
Потврден огласувач
077800282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам