1 / 1
SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE- Novo Lagovo
14 €
22.11.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

14000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna parcela 14 dekari vo Novo Lagovo, odma do podvoznjak na pat kon Bitola so site sredeni dokumenti.

Jovan 071298484

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071298484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам