1 / 9
FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD
4.999 €
01.02.2023 08:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2012

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD
66KW BENZIN-PLIN ATESTIRAN
KLIMA
ALUMINUMSKI BANDASI
CENTRALNO SO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
ABS KOCNICI
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRICNI RETROVIZORI
RADIO CD,USB
158000KM SERVISNA KNISKA
NOVI GUMI
EURO 5
SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA
CENA.4999EUR
TEL.076662150
AVTOZLATESKI. PRILEP
Ul.ALEKSANDAR MAKEDONSKI BR.18
GOLEM IZBOR NA VOZILA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avtozlateski
aleksandar makedonski br18
Потврден огласувач
076662150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам