1 / 7
Opel Vivaro
1 €
Цената е фиксна
28.11.2022 00:04

Прилеп / Прилеп

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, poseduva klima ured i nema nikakvi vlozuvanja. Se prodava poradi obnova na vozen park. Ima izminato 372 000 realni kilometri. Mozna e proverka kade sakate, po vas izbor.
Cena 4100 evra
Voziloto e na firma i cenata e so vklucen DDV

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ренато
Потврден огласувач
078340484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам