1 / 6
Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina
1 €
28.11.2022 00:04

Прилеп / Прилеп

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina.
Voziloto e vo odlicna sostojba i nema dopolnitelni vlozuvanja. Se upraviva so C kategorija. Se prodava poradi obnova na vozen park. Mozna e proverka kade sakate, po vas izbor.
Cenata e 7300 evra.
Voziloto e na firma i cemata e so vklucen DDV. Cenata e fiksna, bez zameni.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ренато
Потврден огласувач
078340484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам