1 / 6
Reno Kango 2019 godina
1 €
28.11.2022 00:03

Прилеп / Прилеп

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna sostojba. Voziloto se prodava so set letni i zimski gumi. Ima klima ured i minimalna potrosuvacka na gorivo. Bez nikakvi grebki i zabeleski. Mozna e proverka kade sakate, po vas izbor.
Cena 8800 evra
Cenata e fisna so vklucen DDV. Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ренато
Потврден огласувач
078340484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам