1 / 1
Половен термостат за jeep Cherokee
3.000 МКД
09.12.2022 21:40

Прилеп / Прилеп

Марка:

Jeep

Модел:

Cherokee KJ Liberty 2002

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

Се продава половен термостат за
Jeep Cherokee KJ Liberty 2002 Limited edition. Делот е исправен и без никакви оштетувања. Порачан е поради грешка на механичарот, наместо сензор за термостат заменет е целиот термостат.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
075427435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам