1 / 12
PRZINO 240m2 kuka so 300m2 dvor
1.500 €
28.10.2022 09:43

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Przino

PRZINO 240m2, 300m2dvor,3garazni mesta,dnevnata e okolu100m2 foaje, sauna, garderober, edno wc, tri spalni so tri kupatila, sekoja spalna so kupatilo i uste mnogu drugi interesni nesta sto treba da se vidat.
Cena 1500

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

PRZINO 240m2 kuka so 300m2 dvor

1500 €

NASELBA LISICE 200m2 luksuzna kuka na 332m2 plac

275000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам