1 / 8
Bandazi 17ki BMW e60 so zimski gumi
360 €
26.12.2022 08:04

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

17

Bandazi 17ki 5x120 et20 mnogu zacuvani ne se praveni , vareni , bandazite se vozat na kola orginal od BMW E60 so odlicni zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

ilco
Потврден огласувач
078255978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам