1 / 7
Стаклени тегли со уникатни големини
26 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.10.2022 12:30

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам уникатни теглички нови заедно со капаци.
Цените се ставени на секоја слика засебно и се цени исклучиво на големо минимално 1000.

Теглите ги доставувам на адреса во Скопје, доколку сте надвор од Скопје достава преку карго.

За повеќе информации: 071-500-428

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Gragjanin
Потврден огласувач
071500428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам