1 / 4
Metal zlato detektor do 2.5 m 2 sondi
280 €
14.01.2023 07:31

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Metal zlato detektor do 2.5 m 2 sondi

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Minilab kross ur30 slusalki metal detektor

2500 €

Metal zlato detektor MD830 DO 2m

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам