1 / 3
MAN TGX XXL
21.000 €
Денес 08:43

Прилеп / Прилеп

2009 Registriran 900 iljadi km. so novi gumi nova turbina,noci plocki i diskovi,lamela potisna , kaisi zategaci smenato visko pumpa za visok pritisok Stand klima

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075281679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам