1 / 12
VW GOLF 7 1.6 TDI 2015 BLUEMOTION
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2022 11:34

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion
81kw-110ks
180000 km
Boja temno sina
Za poveke informacii javete se na: 070 748 040

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan Naumoski
Потврден огласувач
078431330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам