1 / 6
GP 2 metal zlato detektor celosno vodootporen
1.999 МКД
2.500 МКД
27.01.2023 12:28

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

GP 2 I Q5 pointers za metal zlato detektor celosno vodootporni.
Detekcija do 25 cm

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Tester za dijamanti detektor

1999 МКД

Metal zlato detektor Nokta makro simplex

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам