1 / 1
SE PRODAVA Mercedes E 200
25.500 €
Цената не е фиксна
09.01.2023 22:02

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

070 259 285

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
070259285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам