1 / 1
Se izdava 96 m² srog centar
1 €
07.02.2023 13:16

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

96 m²

Греење:

Дрва

Dva sprata po 48 m² za sekakva namena. Ul. Andon Slabejko br 3 stara avtobuska.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
075349111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам