1 / 6
Vw polo 1.6 2010
4.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 11:31

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw polo 1.6 2010 moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vanco
Потврден огласувач
070272036 077533344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам