1 / 8
Prodavam BMW X6 (3.0 , m-paket) vo odlicna sostojba
54.800 €
Цената е фиксна
21.12.2022 07:49

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW X6 - vo odlicna sostojba
- 90.000 km - servisirana redovno vo M-KAR (so kompletna servisna istorija)
- 3.0 motor
- 258 hp
- ful oprema (m-paket)
- soncav krov
- registrirana do 07.07.2023 godina

(VAZNO- bez zameni)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
+38970801014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам