1 / 2
prodavam nov kristalen sad
600 МКД
Цената е фиксна
10.10.2022 20:20

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prodavam nov kristalen sad kontakt aleksandra 077 823 129

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам