1 / 1
se prodava trosed na spustanje
8.000 МКД
09.11.2022 23:08

Ѓорче Петров / Скопје

trosedot e vo odlicna sostojba se spusta za spienje udoben e

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

biljana
ul Naum Cakarov 49/2-2
Потврден огласувач
075596778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам