1 / 1
SUBARU VIVIO VO DELOVI
350 €
Цената е фиксна
28.02.2023 21:29

Кратово

Марка:

Subaru

Модел:

Vivio

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ima se ne e uste rasturano moze i cela kola inf na 077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам